Avon ANEW Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi Mucizesi

275X229px_Hydra Recovery

Çoğu kadın, özellikle de belli bir yaşın üzerindeyse, gündüzleri gündüz kremi, geceleri yaşlanma karşıtı krem, periyodik olarak da ayda birkaç kere maske kullanır. Fakat Avon teknolojisiyle üretilmiş yeni bir ürün gece, gündüz ve ara sıra kullandığımız bu üç ürünün fonksiyonunu birleştiriyor, ve bizlere tek bir ürün olarak sunuyor: Avon Anew Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi. Bu maske, kullandığınız diğer maskelerden çok farklı. Diğer maskelerin aksine gün içinde sürüp belirli bir süre bekleyip yıkamak yerine, gece uygulanıyor, gece boyu cildinizde kalıyor, ve siz iki küçük dilim salatalığı gözlerinizin üzerine gece boyu koyup güzel bir gece uykusu çekerken, Avon Anew Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi cildinize 48 saat sürecek bir nemlilik sağlıyor, cildinizi canlandırıyor ve cilt problemlerinizin onarılmasına büyük katkı sağlıyor.  Artık sabahları solgun ve cansiz bir yüze değil yenilenmiş, ışıl ışıl bir cilde uyanabilirsiniz.

 

Hem deliksiz uykunuz hem de maskeniz sizi uyurken yenilesin

 

Düzenli, deliksiz gece uykusunun yaşlanmaya karşı en etkili silah olduğu ilk olarak Asya’da sezilmiş ve daha sonra bilim tarafından da keşfedilmiş bir bilgidir. Gece uykusu boyunca cilt kendini yeniler, güzelleşir. Bugüne kadar maskeler hep uyanık olduğumuz saatlerde kullandığımız ürünlerdi, fakat Avon’un uyku saatini de cilt bakımı adına değerlendirmek adına attığı adımla artık maskelerimizi gece sürüp gündüz yıkayıp mükemmel sonucun keyfini çıkarabiliriz. Avon’un Anew Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi hafif jel dokusu, cilt tarafından hemen emilen formülü ile yastığınızda iz bırakmayacak ve cildinizdeki izleri de silip atacak.

Avon’un Anew Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi  nasıl çalışır? Nasıl kullanılmalıdır?

 

Kuru ve çatlamış ciltler yaşlanmaya başlamış olmanın ilk göstergesidir. Cildinize ortalama sekiz saat nüfuz ederek canlandıracak ve yaşlanma belirtilerinin azalmasına katkı sağlayacak bu maske, hyaluronik asit denilen ve dermatologların cildin nemliliğini koruması için kullanımını önerdiği bir madde ile güçlendirilmiştir.

 

Klinik olarak cildin nemliliğini ilk kullanımdan itibaren üç kat arttırdığı kanıtlanmış olan bu maske gelecekte oluşabilecek nem kaybını önlemede de etkilidir. Yapılan araştırmalarda maskeyi kullanan çoğu kadın, sanki sekiz bardak su içmişçesine ciltlerinin nemlendiğini hissettiklerini belirtmişlerdir. Gün içinde sekiz defa su içmek aklınıza gelmiyor ve hayatın yoğun temposundan dolayı belki iki üç kez bile su içmeye fırsatınız olmuyor olabilir. Fakat yatmadan önce bir kere bu maskeyi kullanarak gün boyunca cildinizde ona su sağlamayarak sebep olduğunuz hasarın ortadan kalkmasına yardımcı olabilir, hatanızı telafi edebilirsiniz. Cildinizin en üst tabakalarından en alt tabakalarına kadar bütün tabakalara nüfuz eden maskeniz gece boyunca derinlemesine bir nemlendirme sağlayacaktır.

 

Haftada üç kere uygulayacağınız ve ilk kullanımdan itibaren gözle görülür bir değişime yol açacak bu ürün cildin nemli dokusunu koruyacak, güçlendirecek, ve yumuşacık bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Hem hassas hem kuru tüm cilt tipleri için uygun olması, parfümsüz formülü ve en hassas ciltlere bile zarar vermeyen dokusu sayesinde aile boyu kullanabilir, hep beraber maskelerinizle uyuyabilirsiniz. Yaşlanmanın oluşturduğu izleri suratınızdan silmeye hazır mısınız? O zaman Avon’un Anew Clinical Hydra Recovery Geceboyu Maskesi ile en yakın zamanda tanışmalısınız!

Yoruma Kapalı