Aile Boyu Bakım

cilt-bakimi

Kaç yaşında olursanız olun sizin de harika bir cilde sahip olmanız mümkün. Tek yapmanız gereken şey, doğru ürünleri bulmak ve düzenli olarak kullanmak.

Cildinizi kurutan temizleyiciler cildin koruyucu tabakasına zarar verebiliyor. Vücudu özellikle de yüzü sabunla yıkamak, yıkarken çok sıcak su kullanmak, kuruluğa bağlı çatlamalara neden olabiliyor. Cildiniz zamana, iklime ve yaşam tarzına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fazla güneş ya da sert rüzgarlar, kirli hava cildin su ve nem kaybetmesine sebep oluyor.

Mümkün olan en harika cilde sahip olmanın yolu, temizleme, arındırma ve nemlendirmeden geçiyor.

Cildin kendini yenileme fonksiyonununu cildi nemlendirerek desteklerseniz, cildiniz  daha pürüzsüz bir görünüme sahip olur.

Doğru bilinen yanlışların başında yağlı ve karma ciltlerin nemlendirmeye ihtiyacının olmadığı geliyor. Oysa ki ciltte oluşan sebum salgısı cildin nem ve yağ dengesinin bozulmasına neden oluyor.

Avon Care her yaşa ve her cilt tipine uygun bir nemlendirici sunuyor. Ailecek kullanabileceğiniz çok amaçlı krem, yüzünüz, vücudunuz ve ellerinizin rahatlayıp, sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayacak.

Özellikle duştan ve yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizi hassas bir havlu ile kurulayın.  Cildinizdeki ıslaklık  tamamen buharlaşmadan cildinize Avon Care’i uygulayın ve nemlendirme etkisini cildinizde  hissedin.

Yoruma Kapalı