Cildiniz O’nu Buldu Bile!

Nora Romi AVON Anew Hydro-Advance Nemlendirici Serisi’ni Öneriyor!Nora Romi

Nora Romi kimdir?
 
Hürriyet, Milliyet, Yeni Yüzyıl gazeteleri ve çeşitli dergilerdeki çalışmalarının ardından şimdi okurlarıyla www.benimgibi.com sitesindeki yazılarıyla buluşuyor.
 
twitter-iconfacebook-iconinstagram-icon
Nora, güzellik sırları ve hayatın içinden faydalı bilgilerle burada olacak. Kaçırmayın!
BGLogo

 

Her şey iyi bir ciltle başlar. Doğru bir makyajı, iyi bir saç kesimini hatta şık bir kıyafeti bile olduğundan daha çarpıcı gösteren cildinizdir. Bunun için de bilmeniz gereken tek bir şey var. O da…

Hızla geçip, giden yıllara karşı başlattığımız bu büyük savaşın en etkili silahını açıklıyoruz: Nemlendiriciler. Doğru nemlendirici kremlerle cildinizi besleyebilir, canlandırabilir, yaşlanmayı bile geciktirebilirsiniz. Nasıl mı?

Bugüne kadar cildi nemlendirmenin önemini hiç bu kadar ciddiye almadınız. Çünkü;

  1. Eee yaşınız genç, bu yüzden de cildiniz pırıl pırıl, ne gerek var nemlendiriciye?
  2. Orta yaşlardasınız, planlı bir cilt bakım sistemi uyguluyorsunuz…
  3. Yaşınız gün geçtikçe ilerliyor, kırışıklık, sarkma, iri gözenekler derken,  nemlendirmeye sıra mı geliyor?

İşte, cildinize yaptığınız ilk haksızlık bunlardı… Ancak bu haberi okumaya başladığınıza göre artık doğru yoldasınız! Çünkü hangi yaşta olursanız olun, suyla beslenen cildinizi nemlendirin, nemlendirin, nemlendirin…

Sophia Lauren’ın en büyük sırrı

Dünyanın en güzel kadınlarından biri kabul edilen Sophia Loren, verdiği bir röportajda genç görüntüsünü nemlendiricilere borçlu olduğunu belirtmişti. Loren, yanında mutlaka nemlendirici taşır, gün içinde sık sık kremlenir, cildini beslermiş…. Yıllardır herkesin merak ettiği en büyük sırrı da buymuş. Her ne kadar bu örnek size yaş itibariyle uzak gelse de o yaşlarda Sophia Loren gibi kalmak için şimdiden uygulamaya koyulmanızın zamanı değil mi sizce de?

Aynaya baktığınızda uzun yıllar mükemmel bir ciltle karşılaşmak için en etkili çözüm yolu; “AVON Anew Hydro-Advance Nemlendirici Serisi.”

– Kuru ciltler için…

İçerisindeki Omega yağları ile cildi derinlemesine nemlendiren AVON Anew Hydro-Advance, cildinizin o özlediğiniz sağlıklı ve dinamik görünümünü geri kazandıracak. Nutri-3X Omega Kompleks teknolojisi sayesinde bu ürün, doğal nem bariyeri hasar gören cildinizin savunma yapısını onarmaya da yardım edecek. Mutlaka deneyin!

-Normal ve karma ciltler için…

Cildi yüzeyden nemlendiren nemlendiricilerin aksine AVON Anew Hydro-Advance, Hydra-Power teknolojisi ile suyun cildinize hapsedilmesini sağlayarak, cildinizin nem dengesini düzenleyecek.  Bununla birlikte cildin elastikiyetini korumasına yardım edecek. Ee peki, bu seçeneklerden sonra mükemmel bir cilde sahip olmak için siz daha ne bekliyorsunuz?

5556Cilt-bakımı-nemlendirici-yaşlanmaya-karşı-etkili-silah

 

Yoruma Kapalı