Cildinizin İmdat Çağrısı

SİZ SORDUNUZ, BİZ CEVAPLADIK:
TÜM GÜZELLİK SORUNLARINIZA ÇÖZÜMLERİMİZ

12FRANCES

YAŞ: 29
ŞEHİR: NEW YORK

CİLT SORUNU:
BAKIM REJİMİ İHTİYACI
“Benim şu ana kadarki cilt bakım rutinim su ve temizleyicilerdi. 30’uma gireceğim şu sıralar cildimin eskisi gibi genç bir parlaklığı olmadığını fark ettim. Hayatım boyunca ne bir serum ne bir bakım kremi kullandım. Arada bir nemlendirici kullanıyordum. Bunun için çok fazla vakit harcamayı da düşünmüyorum açıkçası ama ona daha iyi bakmaya başlamak istiyorum.”

3ÖNERİMİZ:
Anew Vitale Gündüz Kremi SPF 25 & Anew Vitale Göz Çevresi Jel Kremi. Bu seri cilt bakım rutininize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlar. Daha enerjik bir görünüm için mat, yorgun ve ince çizgi görünümünü azaltır.

 


 

4

5JACQUELINE
YAŞ: 46
ŞEHİR: NEW YORK

 

CİLT SORUNU:
KOYU HALKALAR
“Yaşım ilerledikçe özellikle göz altlarımda renk tonu bozuklukları fark ettim. Yüzümün bu bölgesi için bu koyuluğu yumuşatacak ve parlaklık verecek kapatıcılara ihtiyaç duymaya başladım. Koyu halkaların hepsini tek seferde yok edecek bir ürün olsa bayılırım.”

ÖNERİMİZ:
Anew Genics Koyu Renk Halkaların Görünümünü Düzgünleştirmeye Yardımcı Losyon göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 


 

67KRISTIN
YAŞ: 45
ŞEHİR: CHICAGO

CİLT SORUNU:
KIRIŞIKLIKLAR
“Alnımda ve gülüşümün çevresinde çizgiler görmeye başladım. Yaşlanma belirtilerini 40’lı yaşlarımda gördüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Cildime iyi baktığımı düşünüyorum ama aşırı bir bakım yaptığım da söylenemez. Her iki, üç ayda bir yüz kremleri alırım, güneş koruyucumu her gün sürerim. Sigara kullanmıyorum ve her gün egzersiz yapmaya çalışıyorum. Cildim hakkında daha da bilinçleniyorum ve diğer kadınların ciltleriyle kendiminkini karşılaştırıyorum.”

8ÖNERİMİZ:
Amino-Fill 33’le desteklenen Anew Clinical Pro İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Krem, 1 hafta içerisinde kırışıklıkların gözle görülür derecede azalmasına yardımcı olur. Yüz ve göz çevresi kırışıklıklarını anında kapatmak içinse Anew Reversalist Kırışıklık Görünümünü Pürüzsüzleştirici Pata Krem.

 


9SARA
YAŞ: 35
ŞEHİR: COLUMBUS, OHIO

CİLT SORUNU:
KURU CİLT
“Daha gençken kuru bir cildim olmasından hiç endişelenmedim. 30’a bastığımda her şey bir anda değişti. Pul pul dökülen cildime bir son vermek için en azından günde bir kere hatta bazen günde iki kere nemlendiricimi uygulamaya başladım. Unuttuğum zamanlarda insanların makyajımın yüzümde parça parça olduğunu görüyormuş gibi hissetmeye başladım. Eğer gün boyunca pürüzsüz ve kuruluktan uzak bir cilde sahip olmamı sağlayacak cilt bakımı ve makyajı bir arada sunan bir ürün olsa iş yerinde ve kişisel yaşamımda kendime güvenim gelir.”

13ÖNERİMİZ:
Kendi ağırlığının 12 katı kadar suyu içine hapseden Chia tohumları içeren Avon Nutra Effects Hydration Gündüz Kremi SPF15, uygulandığı anda milyonlarca cilt hücresinin nem ihtiyacını karşılar. 48 saate kadar nemlendirme sağlayan, sağlıklı ve pürüzsüz görünen bir cilt için gerekli olan omega 3 yağı, vitaminler ve antioksidanları içeren Avon Nutra Effects Hydration Gündüz Kremi SPF15 hassas ciltler için uygundur. Alerji testi yapılmıştır ve paraben ve boya içermez.

 


 

1211VENUS
YAŞ: 42
ŞEHİR: NEW YORK

 

CİLT SORUNU:
LEKELER
“Yaşım ilerledikçe yanaklarımda güneş lekeleri görmeye başladım. Güneş altında zaman geçirdikçe bu lekelerin daha koyulaştığını ve belirginleştiğini fark ettim ki kışın da yok olmuyorlardı. Açık havada olmayı seviyorum ama renk tonu düzensizlikleri hakkında bilinçlenmeye başladığımdan beri kendimi kocaman güneş gözlükleri ve şapkaların ardında buluyorum. Eğer işe yarayan bir çare bulursam
dışarıdayken biraz daha rahatlayabilirim ve aşırı derecede fondöten kullanmamı engelleyebilirim.”

ÖNERİMİZ:
Anew Clinical Cilt Tonu Görünümünü Düzgünleştirici Losyon güneş lekelerinden kahverengi beneklere kadar toplam yedi renk tonu bozukluğunu gidermek için çalışır.

Yoruma Kapalı