Her Cilt Tipine Özel Bakım

Her cilt tipine özel bakım

Her cildin kendine özgü sorunları ve ihtiyaçları var… Vitamin ve mineral eksikliğinden, donuk ve cansız görünüme, nem seviyesindeki eksiklikten, ciltte oluşan faklı renk tonlarına ve yaşlanma belirtilerine kadar…

Bu noktada düzenli olarak yapılan cilt temizliğinin yanı sıra içeriğinde vitamin, doğal antioksidan ve mineralleri barındıran tohum özlü ürünleri tercih etmek gerekiyor.

Avon Nutra Effects’in Dengeleyici, Canlandırıcı ve Nemlendirici Serileri ile tanışarak cilt tipinize ve sorununuza yönelik ürünler seçebilirsiniz. Hassas ciltler için uygun ve paraben içermeyen Nutra Effects ile daha genç, daha canlanmış, dengelenmiş ve nemlenmiş bir cilde kavuşmak elinizde!

Nutra Effects’in mükemmel keşfi sabun içermeyen, meyvelerle geliştirilen aktif tohum kompleksi içeren Temizleyici Serisi ile ise ferahlamış bir cilde sahip olmak çok kolay.  Sağlıklı bir cildin sahip olduğu 4.5 – 6.5 pH değeriyle formüle edilen serinin normal ve karma ciltler için Köpük Temizleyicisi, karma ve yağlı ciltler için Matlaştırıcı Toniği bulunuyor.

Nutra Effects’in cildin nefes almasını sağlarken aynı zamanda cilde kusursuz ve canlı görünüm kazandıran Renkli Nemlendiricisi ve BB kremi de mevcut…

Hafif ve doğal içeriklerle zenginleştirilen ürünler cildin nem ve vitamin gereksinimini de göz önünde bulundurarak geliştirildi. Makyaj bazı ve nemlendirici özelliğe sahip Nutra Effects Renkli Nemlendirici SPF 20 ve Nutra Effects BB Krem, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor, ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlarken ilk yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor.

Yoruma Kapalı