İnci ve Yosun Özleriyle Cildiniz Işıldasın

Yaz geldi, havalar ısındı, deniz sezonu açıldı!

Bir yandan da çoğumuzun vücudu ısı artışının iyice hissedildiği mevsim geçişinden direkt ya da dolaylı olarak etkilendi.

Mevsim geçişlerinde vücutta en çok bitkinlik, enerji noksanlığı ve yorgunluk hissediliyor.  Bu dönemlerde zaman zaman uyku düzeni de bozulabildiği gibi kas ağrıları da ortaya çıkabiliyor.

prod_1185362_1_613x613 copyTam da bu dönemlerde cildinize kaybettiği enerjiyi yeniden kazandırmak elinizde.

Denizden gelen doğal mucizenin etkilerini cildinizde hissetmeye hazırsanız, Avon’un Planet Spa Serisi’ndeki Caribbean Escape ile cildinizin ihtiyacı olan tazeliğe sahip olabilirsiniz.

İçinde aydınlık görünüm veren yüz maskesi, banyo için kremsi vücut temizleyici ve ışıltı veren vücut kremi bulunan serinin içeriğinde deniz tozu, deniz yosunu ve inci tuzu bulunuyor.

prod_1185360_1_613x613Deniz tuzu cildi ölü hücrelerden arındırırken, cildin nem dengesini düzenleyerek cilde parlak bir görünüm veriyor. Deniz tuzundaki peeling içeriği ise hücrelerin doğal fonksiyonlarını canlandırıyor.

Deniz yosunu içerdiği sayısız mineral ile cildi besliyor, arındırarak temizliyor.

İnci tozunun faydaları ise saymakla bitmiyor, cildin iyileşme hızını artırıyor, pürüzsüz ve duru bir görünüm sağlıyor, dolaşımı hızlandırıyor,  cildin kalıntılardan arındırılmasına yardımcı oluyor.

Yoruma Kapalı