Seni Ne Yaşlandırıyor?

GERÇEĞİ AÇIĞA ÇIKARANLAR SADECE KIRIŞIKLIKLAR DEĞİL. CİLDİNİZİN DAHA GENÇ GÖSTEREN  BAKIMLARLA BİRLİKTE YÜZÜNÜZE YILLAR KATANLARIN NELER OLDUĞUNU ORTAYA ÇIKARIYORUZ.

Bazı günler, olduğumuzdan daha yaşlı hissederiz. Bazı günler, gerçekten yaşlı görünürüz. Cildimiz bizden daha hızlı yaşlanabilir. Cildinin yaşını ne belirliyor da öyle görünüyorsun?

Avon AR&GE Yeni Teknoloji ve İnovasyon Genel Müdürü Louise Scott, kırışıklıkların “Ben yaşlanıyorum!”un en büyük habercisi olduğunu söylüyor. “Fakat şimdi birçok faktörün etkili olduğunu biliyoruz.” Kırışıklıklar, koyu lekeler, düzgün olmayan cilt dokusu ve sıkılık kaybı cildin gerçek yaşını ortaya çıkarıyor. Fakat bu sarkan cilt yerine neden lekeler gördüğümüzü açıklamıyor. “Ve kırışıklıklar, sarkan cilt ve renk tonu bozuklukları gibi bazı yaşlanma belirtileri yaşlılık algısını daha çok güçlendiriyor.”

Zamanı geri çevirmeye yardımcı olacak uzman tavsiyeleriyle yüzünüzü yaşlandıran beş suçluyu göz altına alıyoruz.

GENLER, KİŞİSEL BAKIM VE YAŞAM TARZI HANGİ YAŞLANMA BELİRTİLERİYLE KARŞI KARŞIYA KALACAĞINIZI GÖSTERİR.

RAHUL RANADE – AVON CİLT BAKIMI ÜRÜN GELİŞTİRME VE AR&GE GLOBAL MÜDÜRÜ

CİLDİNİZİ NELER SABOTE EDİYOR?

21 İNCE ÇİZGİLER
“Çizgiler ve kırışıklıklar yaşlanmanın kaçınılmaz parçası fakat güneş, sigara içmek, stres, kirlilik ve dengesiz beslenmek bu çizgileri kısa sürede daha belirginleştirecektir.” diyor Ranade.

ÇÖZÜM: ANEW CLINICAL İNCE ÇİZGİ GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZGÜNLEŞTİRİCİ LOSYON
Yemyeşil bir yaprağı solmaya bırakmak sana kalmış fakat bu yaşlılık karşıtı serum derin kırışıklıkların görünümünü düzgünleştirir.

DENEYİN Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon (1) Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Göz Çevresi Bakım Losyonu (2) Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Nemlendirici Krem (3)


 

342 CİLT TONU DÜZENSİZLİĞİ
Güneş, hormonlar ve sivilceler yaşlanmanın en yaygın belirtilerinden olan koyu ve kahverengi lekelerin oluşmasında etkili. “Cilt tonu düzensizliği, kırışıklıklar kadar cildi yaşlı gösterebilir.” diyor Ranade. “Zamanla çoğalarak cildin genç görünümünü donuk bir maskeye çevirebilir.”

ÇÖZÜM:
ANEW CLINICAL CİLT TONU GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZGÜNLEŞTİRİCİ LOSYON ile gözle görülür derecede cilt tonunuzu eşitleyin.
DENEYİN Anew Clinical Cilt Tonu Görünümünü Düzgünleştirici Losyon (4) Anew Clinical Cilt Tonu Görünümünü Düzgünleştirici Krem (5)


 

563 SARKAN CİLT:
Cilt, kolajen ve elastinini kaybedince sarkmaya başlar. “Sonuç genç ciltte gördüğümüzün aksine hacim kaybı ve çukurlu bir görünüm oluyor.” diyor Ranade.

ÇÖZÜM:
Gözle görülür derecede sıkılık, toparlanma ve şekillendirme sağlayan ANEW CLINICAL İKİLİ GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SİSTEMİ ile sıkı bir görünüm.

DENEYİN Anew Clinical Yüz için Toparlayıcı ve Şekillendirici Serum (6) Anew Clinical Şekillendirici Krem (7) 00ml 0.00TL ve Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi (8)


 

4 DÜZENSİZ DOKU:
Pürüzlü lekeler, kuru ve pul pul olan cilt dokusu cildin doğal ışıltısını engeller. Düzensiz cilt tonu, gençlik pırıltısını yok eder.

ÇÖZÜM:
ANEW CLINICAL CİLT YÜZEYİNİ YENİLEYEN PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ SERUM ile cildinizi parlatın. (9) Yaşlanma karşıtı içeriklerinin üçlü karışımı onu %79 profesyonel mikrodermabrazyon kadar etkili yapıyor hem de iritasyona neden olmadan.* NUTRA EFFECTS NEMLENDİRİCİ KREM (10) anında yoğun nemlendirme sağlar.

 

7


 

DONUK CİLT
Az uyku, sigara içmek, içki içmek, düzensiz beslenmek ve cildi düzgün temizlememek ışıltısını kaybetmiş ciltte etkili faktörler. Donuklaşan cilt, sağlıkla parlamaz.

ÇÖZÜM:
ANEW CLINICAL CİLT DOKUSUNU YENİLEYEN ARINDIRICI PED ile daha parlak cilde sahip olun ve gözlerin sizin üzerinizde olmasına hazır olun.

8


NASIL YAŞLANACAĞIZ?

Kimse koyu lekeler ve kırışıklıkları olsun istemez. DNA’mız (ayrıca cildimize nasıl baktığımız) cildimizi yaşlandıran suçluları belirliyor. “Cilt konularında kalıplaşmış kurallar yok.” diyor Ranade. Ama bizim elimizde ipuçları var!

20’LERİNİZDE
İnce çizgilerin ilk belirtilerini göreceksiniz. “Bu yaşta cilt hala esnek, bu yüzden kaş çatmadan ya da derin düşünmekten kaynaklanan çizgiler daha az belirgin.” diyor Ranade. SPF ve nemlendirici serumlar kullanmak, cildi korumaya ve onun kalitesini geliştirmeye yardımcı olur.

30’LARINIZDA
Güneşten kaynaklanan minik lekeler ve renk tonu bozukluğu görmeye başlayacaksınız. Canlılık kaybı, düzensiz cilt dokusu ve tonu da görülebilir haldedir.

40’LARINIZDA
Kırışıklıklar biraz daha açığa çıkmış haldedir ve göz çevresinde sarkmanın ilk işaretlerini görebilirsiniz. Anew Reversalist İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi kırışıklıkların görünümünü azaltır.

50’LERİNİZDE
Şimdi kolajen ve elastin kaybının etkilerini görmeye başladığınız zaman. “Sonuç özellikle çene ve boyunda sarkma ve hacim kaybı.” diye belirtiyor Ranade.

9 son

Yoruma Kapalı