TÜM DÜNYADAN GÜZELLİK SIRLARI

tum-dunyadan-guzellik-sirlari

EN YENİ EGZOTİK GÜZELLİK BAKIMLARINI KEŞFETTİK

koreli-gece-maskeleri

UYUYAN GÜZEL

ayracSIR:
KORELİ GECE MASKELERİ

Kore’nin kemikleri titreten kışlarına teşekkür edebilirsiniz. Bu, nemlendirici cilt bakımının neden Doğu Asya bölgesinden geldiğini çok iyi açıklıyor. Yeni trendlerden olan hafif formüllü bu maskeler, gece uygulanıyor. Siz uyurken yaşlanma karşıtı bakımınızı yapan maskeler, nemi cildinize hapsediyor ve sizi yumuşacık ve güzel bir ciltle uyandırıyor. 

anew-clinical-gece-uygulanan-maske
EVDE DENEYİN:
Anew Clinical Gece Uygulanan Maske 48 saat nemlendirme sağlar. Anew Vitale Gece Kremi gibi herhangi bir Anew gece kreminiz öncesinde kullanabilirsiniz.

kremsi-temizleyiciler

SÜT ALIR MIYDINIZ?

ayracSIR:
KREMSİ TEMİZLEYİCİLER

Kleopatra’nın yumuşacık bir cilde sahip olmak için süt banyosu yaptığı söylenir. Son zamanlarda Avrupa ve ABD’de popüler olan kremsi temizleyicileri düşünürsek çok da doğru yolda olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar gerçekten süt içermeseler de kadifemsi yumuşaklıklarıyla cildi derinden temizleyip nemlendirirler. Ultra yumuşak formülü, onları kuru ve hassas ciltler için oldukça popüler bir alternatif haline getiriyor.

EVDE DENEYİN:
Anew Reversalist Complete Renewal Yenileyici Köpüren Krem Temizleyici cildinizi kir, yağ ve makyajdan arındırırken kremsi yumuşaklık verir. Yaşlanma karşıtı özelliği de vardır.

karpuz

AFRİKA’DAN İTHAL

ayracSIR:
KARPUZ

Bu kırmızı sulu meyve Afrika’da yüz yıllarca serinlemek, susuz kalmayı önlemek ve hatta ateşi düşürmek için kullanılmıştır. Mısırlıların tatlı meyve sularını gül suyu ve şekerle karıştırarak vücut sıcaklığını düşürdükleri de bilinir. En önemlisi karpuz, amino asitler (kolajen üretiminde kullanılır) ve likopen gibi yaşlanma karşıtı faydaları olan antioksidanları içerir.

EVDE DENEYİN:
Karpuzu, buz ve birkaç damla misket limonuyla birlikte mikserden geçirin ve kendinize ferahlatıcı bir antioksidan hediye edin.

japon-yuz-masajlari

ZEN GİBİ HİSSEDİN

ayracSIR:
JAPON YÜZ MASAJLARI

Geleneksel Japon masajı Anma’ya (baskı ve vuruş anlamına gelir) dayanan yüz masajları kadınlar arasında oldukça popüler; işin iç yüzünde kendilerini şımartma hissi bilinse de… Bunun ötesinde, yüz masajı kan akışını hızlandırıyor ve strese karşı rahatlatıcı bir etki yaratıyor.

Yoruma Kapalı