Yaşlanma Belirtilerini Azaltmak Senin Elinde

Cilt bakımı yapmadan önce cildimizi çok iyi tanımamız gerekiyor.  Her ürün, her cilt için uygun olmadığı gibi her cilt tipinin de yaşa göre değişen bir bakımı olmalı.

Yüksek performanslı Anew serisi bu noktada her cilt tipinin ve her yaşın ihtiyacına yönelik ürünler sunuyor.

Özellikle de ürünler kür şeklinde ve düzenli yapıldığı zaman ciltteki değişim öncesi ve sonrası olarak gözle görülür ölçüde fark ediliyor.

Cilt, 20’li yaşlarla beraber nem, 30’lu yaşlarla beraber yağ kaybetmeye başlıyor.  20’li yaşlarla beraber hafif bir nemlendirici ile cildin günlük bakım ihtiyacını karşılamak mümkün.

Özellikle de mat ve yorgun görünen ciltler için yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı özel geliştirilen kompleksler içeren ürünlerle zamanında bakım yapmakta fayda var.

Anew Vital Serisi SPF 25 içeren Gündüz Kremi ve Jel Gece Kremi ürünlerinin içindeki VitaTone kompleksi ile stresin etkilerinin göründüğü ciltleri dengeliyor.

Deneyen 10 kadından 9’u cilt tonunun geliştiğini ve daha canlı göründüğünü belirtiyor.

Ürünleri kullanmadan önceki ve sonraki görünümde düzensiz cilt tonu, eşitlenmiş cilt tonuna dönüşürken, ince çizgilerin görünümünde azalma sağlıyor.

Yaşlanmanın sonraki evresinde derinleşen kırışıklıklara karşı cilt katmanlarına etki eden ürünler ise en büyük yardımcı…

Anew Reversalist Serisi SPF 25 içeren Yenileyici Gündüz Kremi ve Yenileyici Gece Kremi ürünlerindeki Tri- Elastinex formülü ile cilt düzeyinde ve cilt katmanları arasında çalışarak kırışıkların görünümünü düzeltiyor. Cilt katmanlarına etki ediyor.

Kullananların %93’ü sadece 1 hafta içerisinde yenilenmiş görünen bir cilde kavuştuğunu belirttiği seri ile  cildin kullanımdan önceki ve sonraki görünümü kıyaslandığında, alın bölgesindeki çizgilerde, ince çizgi görünümünde azalma sağlanırken, ince kırışıklıkların görünümünde de azalma oluyor.

Yaşlanmanın daha ileriki evrelerinde karşılaştığımız derinleşen kırışıklıklar, cilt lekeleri ve sarkmalarına karşı cildin nem tutumunu arttıracak, yeniden yapılandırılmasını sağlayacak bakım ürünlerini tercih etmek de oldukça önemli…

Anew Ultimate serisi SPF 25 içeren Ultimate Multi-Performance Gündüz Kremi ve Ultimate Multi-Performance Gece Kreminden oluşuyor.

Asya’da yetişen Tilliacora bitkisiyle formüle edilen kompleks, cilt hücrelerinin en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olarak, ciltteki hasarları düzgünleştiriyor.

Deneyenlerin %100’ünün ciltlerindeki sonuçları gördüğü seri, yaşlanmanın farklı belirtilerine karşı, tüm ihtiyaçları karşılayan ürünleriyle gözle görülür sonuçlar almayı sağlıyor.

Ürünleri kullanmadan önce ve kullandıktan sonra  karşılaştırma yapıldığında,  alın bölgesi kırışıklarında azalma ve renk tonu bozukluklarının eşitlenmiş bir cilt tonuna dönüştüğü görülüyor.

Yazın kurutucu etkisine karşı koymak için ise Anew serisinin tüm yaşlar için tasarladığı Anew Hydro-Advance serisi bulunuyor.

Kuru ve hassas ciltler için geliştirilen Anew Hydro-Advance Deep Mositure Cream (Derinlemesine Nemlendirici Krem) cildin nem bariyerini güçlendiriyor. Nutra-Omega 3,6,9 kompleksiyle cildi besliyor. Ürünü kullanan kadınların %95’i gün boyunca ciltlerini korunmuş ve nemlenmiş hissettiklerini belirtiyor.

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen Anew Hydro-Advance Moisture Cream cildin nem seviyesini anında %112’ye çıkarırken, zor şartlarda bile cildin nemini korumasına yardımcı oluyor.

Yoruma Kapalı