Anew Ultimate Renkli Beauty Balm

YENİ ANEW ULTIMATE RENKLİ BEAUTY BALM İLE
CİLDİNİZİ RENKLENDİRİRKEN GENÇLEŞTİRİN

 

Anew Ultimate Renkli Beauty Balm, cildi nemlendiriyor, renk veriyor, kırışıklık ve çizgilerle savaşarak cilde gençlik ışıltısı kazandırıyor.

 

AVON’un yaşlanma belirtileri ile mücadele eden Anew serisine şimdi de Anew Ultimate Renkli Beauty Balm eklendi. Anew Ultimate Renkli Beauty Balm’ın, çoklu etki gösteren formülü ile daha genç görünümlü, parlak bir cilt görünümü elde edin.*

 

Anew Ultimate Renkli Beauty Balm, kırışıklık görünümünü ve ince çizgileri azaltıyor*, yaşlılık lekelerini kapatıyor*. Cilde elastikiyet kazandırarak daha sıkı bir görünüme kavuşturuyor. Düzenli kullanımda ise yüz hatlarını belirginleştiriyor. Cildin tonunu eşitleyen ve gençlik ışıltısı kazandıran Anew Ultimate Renkli Beauty Balm SPF 20 koruma faktörüyle cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve gün boyu nemlendirme sağlıyor. Ayrıca, hafif dokusu ile kolayca cildinize uygulayabilirsiniz.

 

Anında cildin nem seviyesinin % 91’e çıkararakmükemmel bir görünüme yardımcı olan Anew Ultimate Renkli Beauty Balm, iki haftalık kullanımdan sonra daha canlı bir cilt görünümüne dört hafta sonra ise daha genç bir görünüme kavuşturuyor.

*11-038 sayılı 1010 katılımcı ile gerçekleştirilen, 4 haftalık Tüketici Çalışması

Yoruma Kapalı