BİLİYOR MUYDUNUZ?

GÜZELLİK ZEKANIZI YÜKSELTECEK İPUÇLARI

GİZEMLİ KARAKTER 11 yukari

Göz altı halkalarını engellemek için UV korumalı gözlükler takın. Güneş melanin üretimini artırır ve bu aşırı pigmentasyona neden olur.

2

11 sol GÖZÜNÜZÜ AÇIN

Göz kontrolünüzü yaptırarak kozmetik harcamalarınızın faturasını düşürebilirsiniz. Daha iyi görebilmek için sürekli gözlerinizi kısıyorsanız göz çevrenizdeki çizgiler derinleşecektir.

4 2

SERİNLEYİN 11 sol

Şişliği azaltan ürünleri buzdolabında saklayın. Düşük dereceler, ferahlatıcı bir etki yaratır.

3

11 sol YASTIK KIRIŞIKLIKLARI

Yan yatanlar, pozisyonunuzu değiştirin! Gecelerce yüzünüzü yastığa bastırarak uyumanız kalıcı kırışıklıklara neden olabilir.
5

11 sagÖNCE ELLER

Ellerinizi yüzünüze sürmeden önce yıkamayı unuttunuz mu? Elinizdeki tüm kir ve bakterileri yüzünüze bulaştırmış olabilirsiniz – Iııy!
6

11 sol SU ALDINIZ MI?

Yatağa girmeden önce H2o’nuzu aldınız mı? Cildinizin su kaybı gece tavan yapar ve bu saatler tam da onarımın yapıldığı, suya ihtiyaç duyulan zamanlardır.

 

7

11 sol KAHROLASI LEKELER!

Eğer bronz teninizi bronzlaştırıcı kremlerle elde ediyorsanız bravo! Ama şunun farkında olun: Yapay bronzlaştırıcılar, var olan güneş lekelerinizi daha da koyulaştırabilir. Bronzlaştırıcınızı uyguladıktan sonra hafif sabunladığınız kulak çubuğuyla lekelerinizi temizlemeniz, bu etkiyi engeller.

8

11 sag YAĞLI BOYAMA

Yapay bronzlaştırmadan yararlanıyorsanız kaşlarınıza vazelin sürerek rengini koruyun.


ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN

Cilt bakım rutininizi cildinizi şımartan, koruyan ve şişliği azaltan ürünlerle tamamlayın.

9Anew Clinical Gece Uygulanan Maske Hyalüronik asit, shea yağı ve bitki seramidleri içeren bu jel, siz uyurken cildinizin nem seviyesini zirveye çıkarır.
10Anew Vitale Göz Çevresi Jel Kremi
Çok seveceğiniz göz çevresi jel kremi, enerjik bir görünüm için göz altındaki şişliği azaltır.

Yoruma Kapalı