Cildinle tanışmaya hazır mısın?

Haydi itiraf edelim, baktığımızda cildinden yaşı hiç anlaşılmayan ya da cildi canlı, enerjik görünen insanlara hepimiz imrenmiyor muyuz?

Ya da aynada cildimize yakından bakıp “zamanı durduramadığımız için” hüzünlenmiyor muyuz?

Çünkü daha genç ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak hepimizin, tüm kadınların hayali.

Bu hayal edilen cilde ulaşmak aslında düşünüldüğünden de daha kolay: Cilt bakımını gündelik hayatın bir parçası yapabilmek. Ancak bunu yaparken daha etkili sonuçlar alabilmek için cildi daha yakından tanımak ve ihtiyaçlarına çözümler sunacak ürünler tercih etmek gerekiyor.

Peki cildimizi ne kadar tanıyoruz?

Bakım için  ürün seçerken yaşımız dışında cildimizi en basit şekilde  kuru, karma ya da yağlı cilt tipi şeklinde belirliyoruz fakat ciltte görülebilen problem çeşitlerine baktığımızda bunu çok daha ötesinde bir tanımlamaya ve bakım kürüne ihtiyacımız olduğunu görebiliriz.

Daha detayına indiğimizde renk tonu eşitsizliklerinden, siyah noktalara, ince kırışıklıklardan daha derin çizgilere, yağlı cilt görünümüyle genişlemiş gözeneklerden tam tersi kuru ve  kızarıklık olan ciltlere kadar onlarca cilt tipi farklılıkları ve problemleri var.

Cildin sesine kulak vermek ve onu tanıyıp, ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmak en az düzenli cilt bakımı yapmak kadar önemli.

Sadece bir kaç dakikanı ayırarak cilt problemine yönelik nasıl bir bakım ürünü kullanman gerektiğini öğrenebilir ve hayal ettiğin cilde kavuşmak için çok kolay ama büyük bir adım atabilirsin.

Avon’un son teknolojiyle üretilenlerden doğal tohum özleriyle geliştirilmiş olanlara kadar onlarca üründen biri mutlaka senin cildinin ihtiyacı için.

Cildini tanı, ona iyi bak! Çünkü daha iyi görünen bir cilde sahip olmak senin de hakkın.

Yoruma Kapalı