İŞTE “O” LİSTE

oliste

1- UYGULAYIN: 

Avon 2D Kırışıklık Testi

Avon’un cilt tipini belirleyen testiyle kişisel cilt bakım ihtiyaçlarınızı ve kırışıklık derecenizi saniyeler içerisinde öğreniyorsunuz. Kitin kağıt aplikatörünü gözünüzün kenarlarına yerleştirin ve anında hangi Anew ürününün size en uygun olduğunu görün. Kendiniz evinizde veya Avon temsilcinizle deneyin.

2- UYUYAN GÜZEL: 

Anew Clinical Gece Uygulanan Maske

Bu kutuyu, baş ucunuzdan ayırmayın. Avon’un ilk gece uygulanan maskesi olan bu ürün, hyalüronik asit, shea yağı ve bitkilerden elde edilmiş seramid içeriyor. Ultra hafif formüllü rahatlatıcı maske, siz uyurken cildinizi nemlendirir. Sonuç? 48 saatlik bir nemlendirmeyle sabahında daha genç görünen bir cilt!

3- YALNIZ SAVAŞÇI: 

Solutions 8’i 1 Arada Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi + Serum SPF 20

Bu eşsiz krem ve serum formülüyle büyük bir ikramiye kazanmış gibi hissedeceksiniz. Güçlü bitki seramidleri ve vitaminli mikro yağlar içeren bu mucizevi krem; kırışıklıklardan lekelere, genişleyen gözeneklerden elastiyet kaybına kadar yaşlanmanın 8 belirtisine karşı tek başına savaşıyor.

4- SIKILIĞI YAKALA: 

Anew Clinical Sıkılaştırıcı ve Şekillendirici Krem + Toparlayıcı ve Şekillendirici Serum

Gözle görülür bir sıkılık sağlayan bu çok işlevli ikili; eşsiz polipeptit kompleksiyle yanak, çene, çene altı ve çene hattını hedef alıyor. Masaj başlıklı aplikatör de bir yandan mini bir masaj sunarken diğer yandan da sıkılık hissi veriyor.

5- MÜKEMMEL DENGE: 

Solutions Balanced + Matte Serisi

Bu süper akıllı seri, adeta cildinizin ruh eşi gibi cildinizin tüm ihtiyaçlarını anlar. Üzüm sapıyla formüle edilen kompleks; yağ üretimini azaltmaya yardımcı olur, cilt hücrelerinde doğal nemlendirme sağlar ve yüzünüzün parlamasını 24 saat boyunca engeller. (Gündüz ve gece kremi birlikte kullanıldığında.)

ÇENE HATTINDAKİ SARKMA, YAŞLANMAYLA BİRLİKTE GÖRÜLÜR.

RAHUL RANADE
AVON AR&GE VE CİLT BAKIMI ÜRÜN GELİŞTİRME GLOBAL MÜDÜRÜ

Yoruma Kapalı