Kadınların güvendiği mecralar Nutra Effects’i seçti

avonsecimkapak

Pudra.com editörleri Nutra Effects’i öneriyor

pudralogo

PUDRA.com Mayıs 2009’dan bu yana moda, güzellik, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat ve eğlence, ilişkiler, kariyer, dekorasyon gibi kadın yaşamını ilgilendiren konularda ilgi çekici içerikleriyle yayında.
 
Uzman yazarlarının orjinal içerikleriyle Pudra.com sizin için şimdi de ciltbakim.avon-turkiye.com‘da!
twitter-iconfacebook-iconinstagram-iconpinterest

 

Pudra.com editörleri Nutra Effects ürünlerini kullandı ve ciltlerindeki sağlıklı ışıldamanın sırrını okuyucuları ile paylaştı.

Son yıllarda beslenmede, modada, makyajda ve cilt bakımında doğallık trendi yükselişte. Ne kadar doğalsanız, o kadar çok güzelsiniz…

Doğada yetişen mucize tohumlar artık sadece beslenmede değil mükemmel ciltlere ulaşmak için de kullanılıyor. Avon’un yeni serisi Nutra Effects ürünlerinin her birinde cilt tipine ve cilt ihtiyacına uygun farklı tohumlar kullanılıyor.

Avon’un, gücünü chia, nar ve cennet çiçeği tohumlarından alan Nutra Effects serisi hem doğal içeriklerle üretiliyor hem de boya, paraben gibi kimyasalları içermiyor. Hassas ciltler üzerinde test edilen ürünler, Omega 3 yağları, antioksidanlar ve vitaminler içeriyor. Şimdi gelelim bu tohumların ne işe yaradığına…

Yazının tamamı için tıklayın →

Trendus Cildinize iyi gelen tohumların sırrını açıkladı

trendus

Trendus, moda, dekorasyon, güzellik, magazin, sağlık ve kadını ilgilendiren her konuda yayın yapan online kadın dergisidir.

 

Uzman yazarlarının orjinal içerikleriyle trendus.com sizin için şimdi de ciltbakim.avon-turkiye.com‘da!

 

twitter-iconfacebook-iconinstagram-iconpinterest

 

Cilt bakımına önem veriyorsanız, taze bir cildin size ne kadar güzelleştirebileceğinin farkındaysanız içeriğinde nar, chia ve cennet çiçeği tohumu bulunan AVON’un Nutra Effects serisiyle tanışma vaktiniz gelmiş demektir.
Unutmayın cildiniz aynı anda parlak, güçlü ve genç gözükebilir ve bunlar sizi her zamankinden mutlu hissettirebilir.

Nutra Effects’in her serisinde cilt tipine ve cilt ihtiyacına uygun tohumlar kullanılıyor. Paraben ve boya içermeyen, hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Nutra Effects serisinde, canlandırıcı etkisiyle cennet çiçeği tohumları, nemlendirme için chia tohumları, yaşlanma karşıtı etkisiyle nar tohumları kullanılıyor.

Yazının tamamı için tıklayın →

Instyle cildinize iyi gelen bitkileri sizin için yazdı

instyle

InStyle, ünlüleri, özel anılarını okuyucularla paylaşmaya ikna eden ilk dergi. Moda, güzellik ve yaşam stili alanlarında güvenilir bir rehber. Ünlüler ve onları güzelleştiren uzmanlar ile okuyucular arasında samimi bir bağ kuruyor.

 

InStyle’ın eşsiz stil seçenekleri ve görsel zenginliği
sizin için şimdi de ciltbakim.avon-turkiye.com‘da!
twitter-iconfacebook-iconinstagram-icon

 

Sağlıklı görünen kusursuz bir cilt sizin de hayalinizse cilt bakımınızda birkaç değişiklik yapmanız gerekebilir. Omega 3 yağları, antioksidanlar ve vitaminler pürüzsüz cilde kavuşmanızda yardımcı olacaktır. Size sağlıklı ve ışıldayan bir cilde kavuşmanızı sağlayacak bitkileri ve faydalarını bir araya getirdik.

Avon Nutra Effects’in her serisinde farklı cilt tiplerine ve onların ihtiyaçlarına uygun tohumlar kullanılıyor. Paraben ve boya içermeyen, hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Nutra Effects serisinde, canlandırıcı etkisiyle cennet çiçeği tohumları, nemlendirme için chia tohumları, yaşlanma karşıtı etkisiyle nar tohumları kullanılıyor.

Yazının tamamı için tıklayın →

Mynet tohumların ciltteki mucizevi etkilerini paylaştı

mynet-kadin

Mynet Kadın, sağlıktan astrolojiye, moda ile güzellikten aşk ve cinselliğe kadar uzanan konularıyla kadına, kendisi ve ailesi için ihtiyacı olan her şeyi sunan lider kadın sitesidir.

 

Mynet Kadın’ın özgün ve yaratıcı
içerikleri şimdi de ciltbakim.avon-turkiye.com‘da!
twitter-iconfacebook-iconinstagram-iconpinterest

 

Avon Nutra Effects farklı cilt ihtiyaçlarına çözüm sunan nemlendirici seri, antioksidanlar, vitaminler ve cilt ihtiyacımıza uygun özel tohumların bir araya getirildiği aktif tohum kompleksiyle üretildi.

Cildin ihtiyacı olan bütün özellikleri sunan Avon Nutra Effects serisinde chia, cennet çiçeği ve nar tohumları özlerinin yanı sıra omega 3 yağları, vitaminler ve antioksidan kullanıldı. Alerji Testi uygulanmış seri, hassas ciltler için uygun. Ayrıca paraben ve boya içermiyor.

Yazının tamamı için tıklayın →

Yoruma Kapalı