Türkiye’nin İlk BB Saç Bakım Serisi

Yazın güneş ve denizin olumsuz etkileriyle saçlar kırılır, cansızlaşır, saçın nem oranı düşer. Uzmanlar günlük 80 ile 100 saç teli kaybını normal olarak kabul eder.

Stres, kötü hava koşulları, saçın fazla ısıya maruz kalması, saç renginde yapılan değişikler de eklenince, saç ve saç derisi bakımı zorunlu hale gelir.

Bu noktada sağlıklı beslenme, bol su içme ve vitamin takviyesinin tabii ki öncelikli yeri var. Ancak bunun yanı sıra saçı dıştan besleyen saç bakım ürünlerinden de destek alarak daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan BB kremler artık saçlar için de mucizevi etkisini göstermeye başladı.

Avon Advance Techniques BB Durulanmayan Saç Bakım Kremi saçları kökten uca besleyen, ışıltılı ve sağlıklı görünüm kazandıran bir ürün olarak geliştirildi.

10 mucizevi BB etkisini bir arada sunan Advance Techniques BB Durulanmayan Saç Bakım Kremi saçlarınızı koruyor, bakım yapıyor, besliyor, ışıltı veriyor, pürüzsüzleştiriyor, kabarmasını ve elektriklenmesini engelliyor, yumuşatıp, kolay şekil almasını sağlıyor.

İşte bu muhteşem bakımın kullanım şekli…

Kuru ya da temizlenmiş havlu ile nemi alınmış saçlarınıza kurutmadan veya ısı ile şekillendirmeden önce uygulayın, ardından da saçlarınızı dilediğiniz  gibi şekillendirin.

Mükemmel sonuçlar almak istiyorsanız, serinin diğer ürünlerini de kullanmayı ihmal etmeyin!

Ve hazırsınız!

Yoruma Kapalı