Cilt tonundaki renk eşitsizlikleri ile vedalaşma vakti!

Cildindeki renk eşitsizliklerinden rahatsız mı oluyorsun? Makyaj hileleri ile eşit olmayan tonları kamufle etmeye mi çalışıyorsun?

Sana güzel bir haberimiz var! Artık canını cilt tonu eşitsizlikleri ile sıkmak, onları makyajla dengelemek zorunda kalmayacaksın!

Çözümümüze gelmeden önce cildimize dalgalı görünüm veren eşitsiz renk geçişlerinin nedenlerini hatırlatalım.

Öncelikle en bilinen faktörlerden biri elbette ki zararlı güneş ışınları. Koruyucu kullanmadan güneş ışınlarına maruz kalan cildimiz kendini korumaya alır ve  renk veren melanin üretimini arttırır. Bunun neticesinde cilt tonunda düzensizlikler ve lekelenmeler oluşur.

Cilt tonu düzensizliklerine neden olan diğer faktörler de; hormonlarda oluşan değişimler, sigara kullanımı, sağlıksız beslenme ve yanlış kozmetik ürünü seçimidir.

Şimdi seni ton eşitsizlikleriyle vedalaştıracak yepyeni bir çözüm ile tanıştırıyoruz.  Yıllardır hem kendi cildini hem de tüm ailenin cildini emanet ettiğin Avon Care ailesinin bir ferdi ile … Avon Care Berrak Görümüm Veren Seri.

Avon Care Brightening Berrak Görünüm Veren Seri’nin en büyük özelliği, cildindeki eşitsizlik yaratan koyu renkleri beyazlatıcı etkisi.

Serinin 3’ü 1 Arada Temizleyicisiyle,  cilt tonunu düzenleyerek cildini temizlemenin farkını yaşa. Temizleyici aynı zamanda  tonik etkisi vererek  cildini nemlendirir. Beyazlatıcı etkisiyle sadece 2 hafta içerisinde koyu lekelerin ve renk düzensizliklerinin görünümünün hafiflediğini gözlemleyebilirsin.

Yine Avon Care Brightening Berrak Görünüm Veren Seri’nin yüz nemlendiricisini düzenli kullanarak daha aydınlık görünümlü ve eşitlenmiş tonlu bir cilde sahip olabilirsin.

Yoruma Kapalı