KUSURSUZCA IŞILDAYAN BİR CİLDİN OLMAZSA OLMAZLARI

spesh

Avon’un global ünlü makyözü Lauren Andersen‘in güzellik hakkında söyleyeceği birkaç şey var. Makyajlı ya da makyajsız, neden kusursuz görünüm için temiz bir cildin gerekli olduğunu Andersen’den dinleyelim.

lauren andersen

Lauren Andersen

Lauran Andersen’in ünlü müşterilerinin ortak noktası nedir? “Hepsi ciltlerine çok iyi bakıyor,” diyor Andersen ve ekliyor “böylece makyaj yaptığımda dehşet bir fark oluyor.”

Makyajın ciltte mükemmel kusursuz görünmesinden nasıl emin olabiliyorsun? “İçerisi için ne yapıyorsan bu dışına da yansıyor.” diyor Andersen. Kendisi cildin gerekli besinleri ve oksijeni alması için iyi beslenmenin, egzersiz yapmanın ve dinlenmenin büyük destekçisi.

Ve tabii ki de cilt tipine uygun bir bakım rejimiyle dıştan da cildine iyi bakmak önemli. “Cildine neyin yarayacağını anlamak için onu iyi tanıman gerekiyor.” diye de ekliyor.

Makyaj için ideal cilt nasıl olmalı? Temiz, nemlendirilmiş bir cilt. Kirler gözenekleri tıkadığı için her sabah ve akşam cildi yıkamak ve ardından doğru nemlendiriciyi uygulamak gerektiğini söylüyor. Şüphesiz yatmadan önce makyajı çıkarmak gerekiyor. Gece cildin yenilenme vakti, bu yüzden bir bakım ürününün en iyi çalıştığı zaman bu zaman.

TÜM ÜNLÜ MÜŞTERİLERİME TEMİZ VE SAĞLIKLI BİR CİLDİN MAKYAJ İÇİN EN İYİ ZEMİN OLDUĞUNU SÖYLÜYORUM.

Lauran Andersen Avon'un global güzellik elçisi Irina Shayk'la sette.

Lauran Andersen Avon’un global güzellik elçisi Irina Shayk’la sette.

Cildin yapısı da büyük farklılık yaratır diyor Andersen. Bazı bölgeler diğerlerinden daha fazla neme ihtiyaç duyabilir. Cildin dış katmanındaki ölü deriyi ortadan kaldırmak için en azından haftada bir kez peeling yapılmasını öneriyor. Bu düzensiz bir fondöten uygulamasına neden olan kuruluğu ve matlığı önler. Andersen, canlı bir bitiriş için sıklıkla BB kremi tercih ediyor.

Andersen, makyaj yapsanız da yapmasanız da doğal cildinizin mümkün olduğunca kendisini göstermesi gerektiğine inanıyor. Bu yüzden onun üzerine titremelisiniz. Bir sivilceyi patlatmak cildinizde kalıcı bir iz bırakabilir, uykusuzluk ve stres mat cilde ve koyu lekelere neden olabilir ve güneş kremini unutmak kahverengi lekeler ve kırışıklılar gibi güneş zararları yaratabilir.

3

Andersen, NY Fashion Week’te modeli hazırlarken.

Cep telefonunuzu sterilize edin, “Onlar makyaj kalıntıları ve bakterilerle dolu!”

Ünlü makyözü olarak Andersen dünyanın en güzel kadınlarıyla çalışıyor. Fakat “Herkes canlı bir cildi olsun istiyor.” diyor.

 

LAUREN ANDERSEN’İN KUSURSUZCA IŞILDAYAN BİR CİLT İÇİN
OLMAZSA OLMAZLARI

Anew Vitale Jel Temizleyici

Anew Vitale Jel Temizleyici

1

TEMİZLE
Andersen karma cildi için jel temizleyici kullanıyor ve günde iki kez yüzün yıkanması gerektiğine inanıyor

 

Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon

Anew Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Losyon

2

BAKIM YAP
Temizledikten sonra günlük olarak hafif formüllü yaşlanma karşıtı serumu kullanın

 

nutraeffects-radiance

Avon Nutra Effects Radiance

3

NEMLENDİR
Günlük olarak güneş koruyuculu bir nemlendirici kullanmak güneşin zararlı etkilerini engeller.

 

nutra effects bb

Avon Nutra Effects BB Cream SPF 15

4

HAZIRLA
Andersen, makyaj uygulamasına geçmeden önce cildi pürüzsüzleştirmek için BB krem kullanıyor.

Yoruma Kapalı