Nutra Effects’i deneyen ünlü blogger OjemRujumRimelim’den yorumlar…

Avon Nutra Effects serisindeki ürünleri 1 ay boyunca farklı cilt özelliklerine sahip farklı yaşlarda takipçilerimle eş zamanlı olarak deneyip yorumlarımızı adım adım paylaştık. Böylelikle ürünlerin tümünü yorumlayıp, hangi cilt hangisini kullanmalı? Sorunun yanıtını deneyimlerimizle verdik.

Ben cildime uygun olan ‘Radiance’ canlandırıcı seriyi kullandım. Son zamanlarda donuklaşan ve matlaşan cildime eski canlılığını kazandırması ve özellikle renk dengesizliklerini nötrlemesi Radiance Gündüz Kremini severek kullanmamı sağladı.

Cildim kuru/karma ve sivilcelenmeye meyilli,  ürün seçerken bu noktaya dikkat ediyorum. Ürünü kullandığım süre boyunca ilk gözlemlediğim renk dengesizliklerini daha ilk kullanımdan itibaren gözle görülür şekilde nötrlemesi, 1 hafta sonra ise cildimin daha aydınlık ve canlı göründüğünü fark ettim. Nemlendiricilerimde güneş koruma özelliği olması benim için çok önemli çünkü kat kat ürün kullanmayı sevmiyorum, Avon Nutra Effects Radiance SPF 20 içeriyor, eğer yoğun olarak güneşe maruz kalmıyorsam ekstra güneş koruyucu kullanmıyorum.

Seride severek kullandığım ve çok işlevsel bulduğum bir diğer ürün; Avon Nutra Effects BB Krem

Nemlendiricimle karıştırıp cildime uyguluyorum, yoğun makyaj yapmak istemediğim günlerde sıklıkla tercih ettiğim bir ürün. Kapatıcılığı orta düzeyde, renk eşitsizliklerini dengeliyor. Eğer en açık rengini alırsanız cildinizde aydınlatmak istediğiniz bölgelere uygulayıp likit aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Güzel bir parlaklık veriyor. Yaz makyajlarının aranan ürünü olduğunu düşünüyorum,  Nutra Effects BB Krem ıslak görünümlü makyaj için çok iyi bir baz görevi görüyor.

Ürünler hakkında tüm detayları ve fiyat bilgisini avon.com.tr’den bulabilirsiniz.

Sevgiler 🙂

OjemRujumRimelim

Yoruma Kapalı