Şekilli ve Sıkı Bir Vücut Uzak Değil

Yaz geldi bikini sezonu açıldı!

Tatil planları yaptığınız, denize girmek için sabırsızlandığınız şu günlerde vücudunuz yaza ne kadar hazır?

Hareketsizlik, sık kilo alınıp verilmesi, düzenli spor yapamama ve doğal yaşlanma süreci gibi nedenler bir araya gelince vücutta elastikiyet kaybı, çatlak ve deformasyon oluşumu kaçınılmaz oluyor.

Bu noktada zayıf kasların güçlendirilmesi için egezersiz yapmak, yağ oranı düşük ama dengeli bir beslenme programı uygulamak, gazlı içecek, alkol ve kafeinden uzak durmak gerekiyor.

Bol sıvı tüketmenin özellikle de su içmenin önemi daha da öne çıkıyor.

Dengeli beslenme ve sporun yanı sıra yapacağınız düzenli bakım ve uygulamalar ile sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız mümkün.  Avon’un geliştirdiği Solutions Serisi ile destekleyeceğiniz bakım kürünüz sayesinde daha kalıcı sonuçlar sizi bekliyor.

Şekilli bir vücut görünümü için her sabah düzenli olarak Vücut Şekillendirici Bakım Kremini uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yer çekimine karşı koymak için özellikle geliştirilen, dekolte bölgesi olarak tanımlanan boyun ve göğüs bölgesinin daha sıkı, daha canlı ve genç görünmesini sağlayan ürünler tercih edebilirsiniz. 1 hafta içinde toparlanmış bir görünüme sahip olmak için Avon’un Göğüs Bölgesi için Şekillendirici Jelini kullanabilirsiniz.

Zaman içinde oluşan çatlak görünümü azaltmak için ise Çatlak Görünümünü Düzgünleştirici Losyonu aplikatör ucu ile uygulayıp masaj yapabilirsiniz.

Solutions ürünlerinin pozitif etkisini artırmak için Avon Vücut Masaj Aleti ile uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

İyi tatiller…

Yoruma Kapalı