Yağlı Ciltler Nemsiz Olabilir Mi?

Cilt hastalıkları Uzmanı Dr. Tuba İşeri yağlı ciltlerin neden nemlendirilmeye ihtiyaç duyduğunu ve yağlı ciltler için nemlendirici seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatıyor.

Chia tohumları kendi ağırlığının 12 katı kadar suyu içine hapseder, böylece uygulandığı anda milyonlarca cilt hücresinin nem ihtiyacını karşılar. Chia tohumları ile geliştirilen Avon Nutra Effects Hydration ve Avon Nutra Effects Balance serisi ile tanışın.

Omega 3 yağı, vitaminler ve antioksidanlar içeren AVON Nutra Effects Hydration, Chia tohumlarıyla geliştirilen aktif tohum kompleksi sayesinde cildin nem bariyerini güçlendirirken aynı zamanda cildi de besler. 48 saate kadar nemlendirme sağlar, uygulandığı anda milyonlarca cilt hücresinin nem ihtiyacını karşılar.

Chia tohumları ile geliştirilen AVON Nutra Effects Balance mineralli matlaştırıcı pudra ile aktif tohum kompleksi içerir Üç farklı boyuttaki mineralli matlaştırıcı tozlar, gözenekleri tıkayan yağı etkili bir şekilde emerken, kendi ağırlığının 12 katı kadar suyu içine hapseden chia tohumları ile dengeleyici bir nemlendirme sağlar.

Yoruma Kapalı