Tüm Yaşlar

Tüm yaşlarda nemlendiricilere ve temizleme ürünlerine ihtiyacımız var:

 

Her şey zaman içinde değişir ve cildiniz de zaman içinde değişime karşı koyamayan bir yapıya sahiptir. Aynaya bugün baktığınızda gördüğünüz siz, on ya da yirmi yıl önce gördüğünüz sizden oldukça farklıdır. Yaşlanmaya ve çevresel faktörlere bağlı olarak sürekli değişen cildin ihtiyaç duyduğu bakım şekli de sürekli değişir. Fakat her vücudun her yaşta ihtiyacı olan belli başlı bakım ürünleri vardır. Nemlendiriciler ve vücut temizleme ürünleri bunlardan bazılarıdır. Tüm yaşlarda kullanıma uygun cilt bakım ürünlerini kullanarak hesaplı bir biçimde bütün ailenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir, paranızla karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz.

Tüm yaşlarda görülen cilt problemlerinden biri cilt kuruluğudur:

Cilt bakım ürünleri kullanmıyorsanız cildinizi dış etkenlere karşı kendini korumada yalnız bırakıyorsunuz demektir. Dengesiz beslenme, hava kirliliği, iş ve okul yaşamında stres gibi olumsuz koşullar her bünyenin ve cildin dengesini bozar. Özellikle yaz aylarında sıcağa bağlı olarak terleme yoluyla deriden kaybedilen sıvının ciltte kuruluğa sebep olmasını engellemek için günlük olarak iyi bir nemlendirici krem ya da losyon kullanmak tümyaşlar için şart. Eğer cilt kuruluğunun kendi kendine geçmesini bekliyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin.

Tüm yaşlar için kullanabileceğiniz ürünler ailenizdeki herkesin ihtiyacını karşılayacak:

 

Avon’un bütün aileyi düşünerek hazırladığı ürünlerden Avon Care Papatya ve Yulaf Özlü Yüz, El ve Vücut Kremi tüm yaşlarda kullanıma uygundur. Bu krem içeriğindeki papatya ve yulaf özlerinin besleyici, yumuşatıcı ve yatıştırıcı etkisi ile bütün ailenizi en sevdiği krem olmaya aday.

 

Soğuk kış aylarında ellerinize hakkettiği ilgiyi ve sevgiyi en iyi şekilde nasıl verebilirsiniz? Tabi ki Avon Care Arı Sütü Özlü El Kremi ile! Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün, içeriğindeki cildi yoğun şekilde nemlendirmeye yardımcı olan bal, arı sütü özleri ve E vitamini ile hem sizin, hem eşiniz ve çocuklarınızın cildi için uygundur.

 

Kişisel hijyenin en çok kullanılan ürünü kuşkusuz sabundur. Avon Care Rich Moisture Temizleyici Sabun cildinizi kurutmaması için gliserin ve E vitamini ile güçlendirilmiştir. Tüm yaşlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür.

 

 

Yoruma Kapalı