Anew Reversalist’le Zamana Meydan Okuyorum!

revers_new
Ben Avon Temsilcisi Serap Çam.

Hepimiz gün içindeki yoğunluğumuzda zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz ancak cildimiz hepsini iz olarak kaydediyor. Ben de günlük koşuşturmacalarımdan nefes alıp kendime vakit ayırdığımda cildimde bazı çizgilerin oluştuğunu fark ettim.

Müşterilerime yardımcı olmaya çalışırken kendi cildimi aslında yeterince tanımadığımı cilt bakım testini çözünce anladım. Testin sonucundaki yönlendirmeyle Anew Reversalist’i aldım ve denedim. Düzenli kullandıkça cildimde oluşan ilk yaşlanma belirtileri dediğimiz çizgilerin azalmaya başladığını gördüm. Cildimi  canlı ve ışıltılı görmek beni mutlu ediyor. 20 yaşımdaki cildime sahip değilim ama  pürüzsüz ve yumuşacık bir ciltle zamana meydan okuyabiliyorum.

Artık cildimi tanıyorum ve neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum, Anew Reversalist hayatımın vazgeçilmezlerinden biri oldu.

Kendi cildimde yakaladığım bu güzellik sırrını gönül rahatlığıyla tüm müşterilerime öneriyor, kendi yaşadığım memnuniyeti onların da yaşamasını istiyorum. İlk yaşlanma belirtilerine çözüm arayan tüm müşterilerimin de cildi şimdi Anew Reversalist’e emanet.

 

Yoruma Kapalı