Gözünüze Mükemmel Görünen Erkeklerin Tercihi

Hangi ünlü düşünür bunu söylemiş olabilir, bilemiyoruz; ama “Mükemmel erkek yoktur, gözünüze mükemmel görünen erkek vardır.” Biz de bu esnada devreye giriyor ve sizin için mükemmel erkeği bulamasak da, sizin gözünüze mükemmel görünmesi adına elimizden geleni yapıyoruz.

Her durumda kendine güvenli, ferah ve aktif görünmesi için kişisel bakım şart ve AVON Men, tam da bu esnada devreye giriyor.

Hassas ciltler için Kremsi Yüz Temizleyici ve Tıraş Jeli; temel bakım için Jel Tıraş Köpüğü, enerji vermesi içinse, 2’si 1 Arada Tıraş Sonrası Losyonu & Nemlendirici, 3’ü 1 Arada Şampuan, Saç Kremi ve Vücut Şampuanı, 2’si 1 Arada Tıraş&Yüz Yıkama Jeli sizleri bekliyor. 48 saate varan korumalarıyla deodorantlar da bu bakımı tamamlıyor.

Tıraş olmayı, yüzünde ustura gezdirmeyi biz kadınlar biraz enteresan bulsak da, aslında tıraş olmak cildin tazeliğini korumasını sağlıyor. Usturanın cilt ile sürtünmesi ciltteki kolajen üretimini artırıyor ve bu da cildin tazeliğini koruyor. Tam da bu nedenle, erkekler kadınlara oranla daha az kırışıklığa sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Yoruma Kapalı