Güneşsiz Bronzlaşma

Bronzlaşmak için güneş altında sere serpe yatma devrine son: Güneşsiz Bronzlaşma ile tanışın!

 

Hem bronz bir tene sahip olmak hem de güneşin zararlı etkilerinden kendinizi korumak istiyorsanız almanız gereken birçok önlem var. Güneş ışığının şiddetinin en güçlü olduğu vakitlerde güneşlenmekten kaçınmak, yüksek faktörlü güneş koruyucu kremleri kullanmak, ve denize her girip çıktığınızda bu kremleri tekrar tekrar sürmek… Peki ya işinizden yılda sadece bir hafta izin alabiliyorsanız ve bu süreyi de yaz aylarında kullanamıyorsanız nasıl bronzlaşacaksınız? Zararlı güneş ışınlarını süzmek için onlarca koruyucu ürünü cildinize sürme zahmetine girmeden ve tatil zamanınızı yaz aylarına getirmeden de bronzlaşabilirsiniz. Güneşin az olduğu kış aylarında da solgun bir tene sahip olmak zorunda değilsiniz. Güneşle cildiniz hiç temas etmeden de o çok sevdiğiniz çikolata rengine ulaşabilirsiniz. Nasıl mı diyorsunuz? O zaman güneşsiz bronzluk ürünleri ile tanışma vakti!

Güneşsiz Bronzlaşma ürünleri nasıl çalışır?

 

Güneşsiz bronzlaşma ürünlerini kullanırken ürünü cilt üzerinde eşit şekilde yaymak çok önemlidir. Yoksa cildin bazı bölgeleri diğer bölgelerine göre daha koyu bir tona sahip olacak ve hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Daha çabuk bronzlaşmak için ise topikal bronzlaşma ürününüzü bol bol değil sık sık sürün.

 

Cilt tonunuza göre güneşsiz bronzluk ürünlerini seçmek, sonuçları daha kısa sürede görmenizi sağlayacaktır. Mesela orta tonlu bir cilde sahipseniz cildinizi bulunduğu bronzluk seviyesinden daha da yüksek bir bronzluk seviyesine taşımak için orta tonlu ciltlere uygun güneşsiz bronzlaştırıcı losyon ve spreyleri tercih etmelisiniz.

Güneşsiz Bronzlaşma ürünleri ile yıl boyunca bronz bir tene sahip olun:

 

Avon Sun+ Güneşsiz Bronzlaştırıcı Köpük ve Avon Sun+ Yüz ve Vücut için Güneşsiz Bronzlaştırıcı Losyonu ile güneşsiz bir bronzluk elde etmek artık oldukça kolay. Tek yapmanız gereken belirleyeceğiniz sıklıkta güneşsiz bronzlaştırıcı ürününüzü kullanmak ve 365 gün sürebilecek bronzluğun keyfini çıkarmak. Avon sizi bronz, çikolata ve esmer tonlarında tutmaya kararlı. Yıl boyunca nasıl bu kadar sağlıklı ve göz alıcı bir cilt tonuna sahip olduğunuzla ilgili soru yağmuruna tutulmaya hazırlıklı olun!

 

Yoruma Kapalı