Doğadan İlham Alan Ürünler

Doğadan ilham alan ürünleri kullanarak toksinleri kendinizden uzak tutun:

 

Vücudumuza farklı yollarla giren toksinler birçok sağlık probleminin sebebidir. Dengesiz beslenip doğal olmayan yiyecekler tükettiğimizde mide ve bağırsaklarımız yoluyla hücrelerimize aldığımız toksinlerin vücudumuzdan uzaklaşması oldukça zordur. Bazı toksinler, zararlı kimyasallar içeren cilt bakım ürünlerinden dolayı, deri yolu ile hücrelerimize nüfuz eder. Toksinlerin hücrelerimize girmesi, cildimizin güçsüzleşmesine ve erken yaşlanmaya sebep olur. Bu nedenle anti oksidan özelliklere sahip bileşenlerin kullanıldığı doğadan ilham alan ürünleri tercih etmek cildin daha doğal görünmesine ve canlanmasına katkıda bulunacaktır. Doğa mucizelerle doludur. Doğadan ilham alan ürünleri kullanarak siz de cildiniz için bir mucize yaratabilirsiniz.

Doğadan İlham alan ürünler: Denizden gelen mucizeler

 

Doğadan ilham alan ürünler çoğu zaman bitki ve meyvelerinin özlerini içerir. Kimi zaman da denizin sunduğu mucizeler bu ürünlerin formüllerine katılır. Deniz yosunu denizin altında gizlenmiş, fakat özellikleriyle kendine hayran bırakan su altı bitkilerinin başında gelir. İçeriğindeki B vitamini, kalsiyum ve çinkodan dolayı tırnak ve saçlarını güçlendirmek isteyenlerin yardımcısıdır. Göz çevresi, cildin en ince olduğu noktalardan biridir ve doğal bir bakıma ihtiyaç duyar. Hassas göz çevresinde deniz yosunu özlü göz çevresi kreminin mucizevi dokunuşundan faydalanabilirsiniz.

 

Yine denizlerden gelen bir diğer cilt mucizesi de  havyar özüdür. Cildi yenileyici ve kırışıklıkların görünümünü azaltıcı özelliğinden dolayı çoğu doğadan ilham alan ürünün içinde havyar özü bulunur. Bu doğal mucizeden faydalanmak için siz de  havyar özlü yüz kremi ve maskeleri kullanarak cildinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Doğanın mucizelerinden ilham alan Avon ürünleri hangileri?

 

Erkeklerin de doğanın mucizeleri ile tanışıp kucaklaşması için üretilmiş Senses For Men Amazon Odour Neutralising Teknolojisi İçeren Saç & Vücut Şampuanı  ile erkekler artık saçlarında ve vücutlarında, Amazon ormanlarının esintisini ve nehirlerin akışını hissedecekler.

Yoruma Kapalı