SPA Ürünleri

Banyoların yeni gözdesi: SPA ürünleri

 

Orijinal adı ile “Sanitas Per Aquam” (SPA) yani “Sudan Gelen Sağlık”, Romalılardan bugüne kadar uygulanan su terapilerine verilen isimdir. Suyun kullanımından gelen sağlık, suyun sıcak, soğuk ve farklı biçimlerde (akıtma, damlama, duşlama, püskürtme) uygulanması ile dinlenme ve ferahlama duygularının edinildiği bütünleyici terapi anlamında kullanılmaktadır.Genel anlamda sağlığı, zindeliği, estetiği, güzelliği suyun mucizevi gücüyle kazanma denebilir.

Yoğun iş temposu, üstesinden gelmeniz gereken sorunlar ve sahip olduğunuz sorumluluklar, gün boyu zihninizi olumsuz etkiler. Peki tek rahatlayabildiğiniz ve dilediğiniz kadar kendinizle baş başa kalabildiğiniz yer neresi? Banyonuz.

Banyonuz sizin gizli mabediniz, onu rahatlatıcı SPA ürünleriyle donatın

Bir banyo rutini olarak görülen şampuan ve saç kremi uygulaması size yalnızca saç temizliği sağlar. Cildinize yapışarak gözeneklerinizi kapatan kirlerden arınmak için vücut temizliğine daha çok vakit ayırmalısınız. Her banyoda, deri mutlaka kişiye özel lif ya da kese ile ovularak kirden arındırılmalıdır Alelade seçilmiş bir duş jeli ya da sabun yerine, kalitesi ve dinlendirici kokusuyla sizi yenileyecek banyo ve SPA ürünlerini tercih etmelisiniz. Böylelikle, keyifli bir banyo sonrasında vücut kir, yağ, ter, koku ve arınmış olacaktır. Cildinizin vücudunuzun tamamını örten en büyük organınız olduğunu unutmayın ve ona gereken özeni SPA ürünleriyle gösterin.

Banyoyu SPA ürünleriyle daha keyifli hale getirin

Bilindiği gibi sıcak suyun gevşetici, soğuk suyun uyarıcı özelliği vardır. Peki banyoda kendinizi şımartmanızı sağlayacak duş jeli çeşitleri sizde canlandırıcı, rahatlatıcı etkiler yaratabilir mi dersiniz?

Banyoda yalnızca vücudunuzdaki kirlerden arınmakla yetinmeyin, bırakın ruhunuz da SPA ürünleriyle tazelensin. Arındırıcı Hindistan cevizi özü içeren Senses Refreshing Lagoon Nemlendirici Duş Jeli ile serin deniz suyunun canlandırıcı etkisini teninizde hissedin.

Yoruma Kapalı