El Nemlendiricileri

Sağlıklı eller için en önemli yardımcı: el nemlendiricileri

 

Ellerimiz mevsim ne olursa olsun yıpranmaya mahkumdur. Özellikle kış aylarında, daha fazla kurur, çatlar ve yıpranır; daha çok ilgi ve bakım ister. Oldukça hassas olan cildimiz mevsim değişiklerinden ve çevresel faktörlerden çok çabuk etkilenir. Güneş ışınları, aşırı sıcak veya soğuk su, evde kullanılan deterjan ve diğer temizlik ürünleri, ellerimizin hızla yıpranmasına neden olur. Günlük hayatımızda el derisini yoracak bu etmenlerden korunmak için el bakımı alışkanlığı edinmek zorundayız. El nemlendiricileri bu konuda bize büyük fayda ve kolaylık sağlar; çünkü düzenli ve doğru kullanımında şikayetlerinizden  kurtulmanıza yardım eder.

El nemlendiricileri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

El nemlendiricileri arasında seçim yaparken kaliteli ve cilt tipine uygun bir ürün bulmak  çok önemlidir. Hassas ve kuru cilde sahip olan kişiler, içinde ciltlerinde hassasiyet yaratacak madde içeren nemlendiricilerden uzak durmalıdırlar. Doğal içerikli yağlar vitamin ve mineraller içeren ürünler, ellerin sağlıklı görünümü için açısından daha faydalıdır. Doğru seçilmiş bir el nemlendiricisi çatlakları ve kurulukları kısa sürede düzgünleştirirken/bakım yaparken, içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde cildinize genç bir görünüm vererek/kazandırarak güzelliğinize katkıda bulunur. Bunun için kaliteli ve güvenilir bir marka seçmek çok önemlidir.

Önerilen el nemlendiricileri ve kullanımı:

Avon’un sunduğu el nemlendiricileri, içeriği ve kalitesi bakımından piyasa da öncüdür. Avon Care kakao yağı ve E vitamini içeren el kremi sertleşmiş ve kuru elleri gözle görülür bir biçimde yumuşatarak daha sağlıklıgörünümlü ve yumuşakellere kavuşmanıza yardım eder. Avon Care gliserin, kalsiyum ve E vitaminli el kremi ise içerdiği kalsiyumve gliserinsayesinde el bakımının yanında tırnaklarınızın da daha bakımlı ve parlak görünmesine yardım eder. İçerdiği aloe veraözleri sayesinde cildinizde pürüzsüz, rahatlamış ve bir his bırakacak olan Avon Care Aloe Vera E Vitamini Özlü Yumuşatıcı El Kremi ellerinizin bu kışın kurtarıcısı olacaktır.

Avon’unsizin için özel olarak geliştirdiği el nemlendiricileri sayesinde artık elleriniz daha sağlıklı bir görünüm kazanacak. Uyguladığınız andan itibaren ellerinizdeki yumuşaklığı ve rahatlamayı hissedecek, düzenli kullanımdan sonra ellerinizin eski sağlıklı görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Yoruma Kapalı