Tüm Aile İçin Nemlendirme

Sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmak isteyen tüm aile bireyleri için nemlendirme

 

Banyo dolabınızdaki rujunuz, pudranız sadece sizin kullanımınıza açıktır, fakat aynı dolaptaki bazı ürünler tüm aile tarafından ortak olarak kullanılır. Gün boyu bulaşık, çamaşır derken elleri yıpranan anneler, işte yorulan babalar ve bütün gün sokakta oynayıp ellerini bol bol  yıkayan çocuklar, kısacası ailedeki herkes, tüm aile bireyleri için uygun olan nemlendirici bakım ürünlerine başvurur.

 

Kalabalık aile fertlerine uzun süre yetecek büyük boy nemlendiricili bir şampuan, saç kremi, duş jeli, el ve vücut losyonu, tüm aile bireylerinin kullanabileceği ürünlerin başında gelir. Büyük boy alışveriş yaparken kaliteden ödün vermek istemeyen aileler cilt tiplerini tanıyıp güvendikleri bir markadan alışveriş yapmalıdırlar.

Tüm aile bireylerinin kullanabileceği duş ve banyo ürünleri

 

Tüm aile bireylerinin güvenle ve rahatlıkla kullanacağı nemlendiricili, pratikbir şampuana banyonuzda yer vermek çok önemlidir. Krem ve şampuanın bir arada olduğu bu ürün okula hep geç kalan çocuklar ve iş hayatına atılmış  meşgul ebeveynler için idealdir. İkisi bir arada saç bakımından hoşlanmayanlar için argan yağının besleyici ve nemlendirici gücünden yararlanan şampuan ve saç kremi tüm aile bireylerinin saçlarını nemlendirir, ipek gibi yapar. Nemlendirici Kremsi Duş Jeli’nin içinde bulunan gül, yasemin ve gardenya kokuları size kendinizi hem iyi hissettirecek, hem de kremsi dokusuyla vücudunuzu nemlendirecektir. Avon’un temizleyici sabunu da cildinizi temizlerken yumuşacık bırakan ürünlerden sadece biri.

Duş ve banyo sonrası tüm aile bireyleri için nemlendirme

 

Aile için nemlendirici satın alırken, aldığınız ürünün büyük boy olmasına dikkat edin. Böylelikle, nemlendiricinizi uzun süre kullanabilirsiniz. Avon’un aileleri düşünerek hazırladığı Pamuk ve Bal İçeren Pürüzsüzleştirici Vücut Losyonu , tüm cilt tipleri için uygundur. Banyondan sonra hemen uygulandığında cildinizde 24 saate kadar nem sağladığı 5 günlük Stereoskopik Çalışma sonuçları doğrultusunda saptanmıştır.

 

Tüm aile için kullandığınız nemlendirme bakımının daha egzotik kokular içermesini istiyorsanız içinde kakao yağı ve E vitamini barındıran Kakao Yağı ve E Vitamini İçeren Yüz, El ve Vücut Kremi’ne ve el kremine başvurabilirsiniz.

 

Tüm aile için nemlendirme bakımını detaylıca düşünerek yarattığı ürünlerle yüzümüzü güldüren Avon bizi yine yüzüstü bırakmıyor!

Yoruma Kapalı