Yüz Nemlendiricileri

Cildinizi yaşlanmaya karşı yüz nemlendiricileri ile koruyun:

 

Yüzünüzü her sabah uyandığınızda ve her gece yatmadan önce düzenli olarak yıkıyorsunuz. Peki hemen ardından yüz nemlendiricinizi de sürüyor musunuz? Eğer nemlendirici kullanmak cilt bakım rutininizin bir parçası haline gelmediyse hemen bu alışkanlığı kazanmaya çalışın. Yüz nemlendiricileri cildi yumuşatıp nemli tutar, böylelikle cildinizin esnekliğini uzun yıllar boyunca korumanıza yardımcı olurlar. Bu nedenle günlük cilt bakımının belki de en önemli adımı yüz nemlendiricileridir. Yüz nemlendiricilerini yüzünüzü uygun cilt temizleme jeli ile yıkadıktan ve tonik uyguladıktan sonra sürmelisiniz.

 

Her cilt tipi farklı özellikte bir yüz nemlendiricisine ihtiyaç duyar. Cilt tipinize uygun olmayan yüz nemlendiricilerini kullanmak ya da nemlendiriciyi yüzünüzü yağ ve kirlerden arındırmadan uygulamak kırışıklık, kuruluk ve sivilce gibi cilt problemlerini de beraberinde getirecektir. Kuru, yağlı, karma veya hassas, hangi cilt tipine sahip olursanız olun size uygun bir yüz nemlendiricisi bulabilirsiniz.

Doğal cilt bakımı için doğal ürünlerle zenginleştirilmiş yüz nemlendiricileri:

 

Piyasadaki ürün çeşitliliğine rağmen size uygun bir yüz nemlendiricisi bulmak kolay o kadar da kolay değildir. Yüz nemlendiricileri, formüllerinde botanik antioksidanlar, vitaminler ve esansiyel yağlar barındırır. Bu maddeleri tanımak ve hangi cilt tiplerinde en iyi sonuçlar verdiklerini bilmek kendimize en uygun yüz nemlendiricisini bulmamıza yardımcı olacaktır. Soya fasulyesi ve E vitamini ile zenginleştirilmiş bir nemlendirici kuru ciltler için önerilirken, salatalık ve yeşil çay özlü nemlendirici jel yağlı ciltlerin nemlendirilmesinde birebirdir. Donuk ve yorgun cildinizi ince ve ipeksi bir krem ile canlandırmak  istiyorsanız şeftali  ve pamuk özlü bir nemlendiriciyi denemelisiniz.

Daha pürüzsüz ve dengeli bir cilde sahip olmak yüz nemlendiricisi kullanarak mümkün!

 

Avon yüz nemlendiricileri ile ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar alacaksınız. Güneş ışığı ve kirlilik gibi faktörler yüzünden cildinizde meydana gelmiş hasarı deride koruyucu bariyeri arttırarak gideren yüz nemlendiricileri ile cildiniz daha pürüzsüz ve daha dengeli olacak. Cansız ciltlere parlaklık ve sağlık veren, deniz yosunu kompleksi içeren Solutions Hydra Beyond Yoğun Nemlendirici Krem 48 saat boyunca etkilidir. İçeriğindeki nemlendirici maddeler, bolluğu ile kuru ciltleri neme doyurur. Yüz nemlendiricinizin aynı zamanda güneş koruma özelliğine de sahip olmasını istiyorsanız Solutions Hydra Beyond Nemlendirici Losyon SPF15’i denemelisiniz!

 

Avon yüz nemlendiricileriyle canlı ve sağlıklı bir cilde merhaba deyin!

 

Yoruma Kapalı