Boyun ve Göğüs Bölgesi Bakımı

Eksiksiz bir cilt bakımı için boyun ve göğüs bölgesi bakımı atlanmamalıdır!

Kırışıklık, donukluk, eşit olmayan cilt tonu, sarkma gibi cilt şikayetleri vücudun özellikle güneşten korunmayan bölgelerinde görülür. Boyun ve göğüs bölgesi, bakım sırasında yüz kadar ilgi görmediği için genellikle bu sorunların en çok ortaya çıktığı bölgedir. Boyun bölgesindeki cildin vücuttaki en ince ciltlerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Bu sebeple, boyun ve göğüs bölgesi bakımı,  bu sorunlar ortaya çıkmadan önlemek, veya çıktıktan sonra düzeltmek için önceliğiniz olan bölge olmalıdır!

Cilt bakımı boyun bölgesinde başlar:

Yüzünüzde kullandığınız çoğu ürünü boynunuzda da kullanmalısınız. Yüzünüzü temizlerken boynunuzu da yıkamalı, tonikle temizlemeli, derinlemesine nemlendirmelisiniz. Yüzünüz genç ve canlı gözüküyor, fakat boyun ve dekolte bölgeniz öyle gözükmüyorsa ne kadar uyumsuz bir görüntüyle karşı karşıya kalacağınızın farkında mısınız? Özellikle 45 yaşından sonra kullanılan yüz temizleyici, serum ve nemlendiricinizi  boyun ve göğüs bölgesinde de kullanmalısınız. Bunun yanı sıra, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemek için 25 SPF güneş koruması içeren yaşlanma karşıtı gündüz kremini de kullanmanızı öneriyoruz. Eğer yaşınız 45 üstünde değilse, günlük rutininizdeki temizleyici, serum ve güneş koruyuculu nemlendiriciyi de boyun ve göğüs bölgenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boyun ve göğüs bölgesi bakımında Avon farkı!

Yaşlanmaya bağlı olarak, ve özellikle bebeklerini emzirmiş olan kadınlarda göğüs bölgesi zamanla sarkar ve deforme olur. Göğüs bölgemizdeki sarkmalar estetik bir görüntü oluşturmadığı için birçok kadını rahatsız edebilir. Rutin bakımınızın yanı sıra, sarkan göğüsler için Avon’un geliştirdiği Göğüs Bölgesi için Şekillendirici Jel i kullanarak, daha genç ve sıkı görünümlü bir göğüs bölgesine sahip olabilirsiniz. Yüzünüze kullandığınız nemlendirici yerine, bu bölgeye daha özel bir bakım uygulamak istiyorsanız, Avon’un boyun ve dekolte bölgesi için bakım kremini kullanmanız yeterli olacaktır. Güneşe karşı 15 SPF koruma içeren bu ürün, cildinizi daha canlı gösterecek ve göğüslerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacaktır. Avon farkını, boyun ve göğsünüz söz konusu olduğunda da, kanıtlar!

Yoruma Kapalı