Selülit Karşıtı/ Sıkılaştırıcı Bakım

Selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakım ile bacaklarda portakal kabuğu görünümüne son!

 

Yaşa bağlı olmaksızın çoğu kadının ortak sorunu basenlerinde oluşan genişleme, sarkma ve selülitli görünümdür. Bu görüntü o kadar rahatsız edicidir ki kimi kadınlar etek, şort ve elbiselerini elbise dolaplarının en arka köşelerine iterler. Yaz aylarında bile kendilerini pantolonlara hapsederler. Manken vücut ölçülerine sahip olmak ideal bir vücut demek değildir, fakat selülit yağ bezelerini ilgilendiren bir cilt problemi olduğu için, diğer tüm cilt problemleri gibi ciddiye alınmalı ve üstesinden gelmek için bir yol bulunmalıdır.

 

Beslenme biçimi, hormonal özellikler ve aktif bir hayat biçimini tercih etmeme gibi etkenlerin neden olduğu bilinen selülitten % 100 kurtulmanın mümkün olup olmadığı üzerine hala çalışmalar yapılsa da selüliti selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakım gibi çeşitli yollarla azaltarak ciddi boyutlarda değişiklikler görmeniz mümkün.

 

Aktif yaşam tarzı size uzak olabilir; fakat selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakım oldukça yakın:

 

Spor yapmak, yoğun iş temponuzdan dolayı hayatınızda bir türlü kalıcı bir yer edinemiyorsa aktif olmanıza gerek kalmadan selülit problemiyle savaşacak bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir. Selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakım için üretilen birçok ürün piyasada mevcuttur, fakat çoğu verdikleri sözü yerine getiremezler. O zaman selülite karşı girdiğimiz kişisel savaşta biz sırtımızı neye yaslayacağız?

 

Solutions Body Anti Selülitli Bölgeler için İleri Bakım Losyonu ve Solutions Body Kalça Bölgesi için Toparlayıcı Jel Krem arkanızı yaslayacağınız bir dost olmaya hazır! Selülitli bölgeye yapacağınız masajla bu kremleri uygularsanız hem kremlerin daha çabuk emilmesini hem de daha etkili olmasını sağlamış olursunuz.

 

Selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakımda Avon mucizesi:

 

Avon hayatınızı kolaylaştırmayı kendisine ilke edinmiş bir marka olduğunu selülit karşıtı sıkılaştırıcı bakım ürünleriyle de ortaya koyuyor. Solutions Body Selülitli Bölgeler için 3 Bilyalı Masaj Başlıklı Losyon, bilyalı başlığıyla fark yaratıyor. Masaj başlığı sayesinde sadece yeterli miktarda ürünün salınımına izin veren bu losyon, paranızı en etkili şekilde kullanmanıza da yardımcı oluyor. Düzenli kullanım ile selülitlerin görünümünü kısa bir sürede azaltmanızda en büyük yardımcınız olacak bu losyon sayesinde eteklerinizi dolaptan çıkartmaya başlayabilirsiniz.

1

Yoruma Kapalı