5 Adımda Hollywood Güzelliği

Nora Romi AVON Anew Hydro-Advance Nemlendirici Serisi’ni Öneriyor!Nora Romi

Nora Romi kimdir?
 
Hürriyet, Milliyet, Yeni Yüzyıl gazeteleri ve çeşitli dergilerdeki çalışmalarının ardından şimdi okurlarıyla www.benimgibi.com sitesindeki yazılarıyla buluşuyor.
 
twitter-iconfacebook-iconinstagram-icon
Nora, güzellik sırları ve hayatın içinden faydalı bilgilerle burada olacak. Kaçırmayın!
BGLogo

 

Onlar gerek kırmızı halıda gerekse günlük yaşamlarında her zaman canlı her zaman pürüzsüz bir cilde sahip. Nasıl mı? İşte cevabı…

 

Güzel, başarılı ve hırslılar… Bugüne kadar elde ettiklerini korumak ise hiç kolay değil! Ee, photoshop onların bir yere kadar dostu olabilir değil mi? Peki günlük yaşantılarında da bu kadar bakımlı ve pürüzsüz bir cilde nasıl sahip oluyorlar? İşte Hollywood güzelliğinin sırları…

 

Ashley Greene: İlk adım, güneşten korunma

İhtiyacınız olan ilk şeyi açıklıyoruz; en az 25 faktörlük bir güneş kremi. Yaz aylarına elveda dediğimiz şu günlerde “Artık kullanmam” dediğiniz koruyucu kremlerini kış aylarında da kullanmanız, cilt sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. Bunun ne kadar önemli olduğunun altını defalarca çizen Ashley Greene her gün göz altı çevresi ve yüzüne mutlaka güneş kremi uyguladığını belirtiyor. Bizim önerimiz ise; Avon Anew Reversalist Yenileyici Gündüz Kremi SPF25.

 

Anne Hathaway: Doğru beslenme ve egzersiz şart

“Ne yiyorsan, o’sun!” Ne kadar güzel bir laf değil mi? Bu sözün doğruluğunu bizlere kanıtlayan Anne Hathaway’in güzelliğini nereden aldığını biliyor musunuz? Porselen gibi cilde sahip olan ünlü günde 10-12 bardak su içtiğini ve haftada üç kere rutin bir şekilde spor yaptığını belirtiyor.

 

Antioksidanlı besinler

Egzersiz vücuttaki kan akışını hızlandırıyor ve cildin ihtiyacı olan tüm besleyici öğeleri almasını sağlıyor. Bunun dışında antioksidan açısından zengin olan çay, domates ve çilek gibi besinleri de tüketmek çok önemli.

 

Halle Berry: Yüz yıkamadan asla!

Bu sırrı günde en az iki kere yüzünü yıkayan Halle Berry’den aldık. Günlük cilt bakım rutininiz; yıkama ve nemlendirme üzerine olmalı. Berry, meyve asidi içeren yüz yıkama ürünlerini tavsiye ediyor.

 

Cate Blanchet: Tek sırrım; nemlendirmek!

Cate Blanchet, güzelliği her anlamda betimleyen bir ünlü. 40’lı yaşlarında, üç çocuk annesi ve her daim zamana meydan okuyan bir güzelliğe sahip. Kişinin bu cilde sahip olması için inanılmaz bir para ödemesine gerek olmadığını vurgulayan yıldız, cildinize uygun en iyi nemlendiriciyi bulmanızın yeterli olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Nemlendirin, nemlendirin, nemlendirin!”

cate-blanchet-avon

Beyonce: Seksi bronzluk…

Güzel ve sağlıklı bir cilt görünümünü bronz dokunuşlarla tamamlayın. Beyonce’nin uyguladığı bu yöntem sayesinde, cildiniz daha seksi bir görünüm kazanırken, cildinizde renk farklılığını eşitlemiş olacaksınız. Beyonce kadar siz de güneş gibi parlayabilirsiniz. Değil mi ama?

 

Yoruma Kapalı