En Çok Satan 10 Ürün

Kişisel Bakımda En Çok Satan 10 Ürün Genelde Kadınların Tercih Ettiği Ürünler mi?

 

Son zamanlarda bir çok marka, binlerce cilt bakım ürününü piyasaya sürüyor. Çeşitlilik fazla olsa da, ürünler arasında seçim yapmak hiç de kolay değil. Çoğu marka aynı şeyleri vaat ederken hangi markanın ürününü tercih etmeliyiz sorusuna cevap bulmak oldukça zor. Çoğu kişi ya bir markaya takılıp kalıyor ve yıllarca aynı ürünleri kullanıyor, ya da sürekli farklı markaların ürünlerini deneyip hangisinin kendisi için en uygun olan olduğunu bulmaya çalışıyor.

 

Ergenlik çağından itibaren kişisel cilt bakımı ve hiyjen hem kadınlar, hem de erkekler için özen gösterilen bir konu haline gelir. Böyle olunca, erkekler de kadınlar gibi kişisel bakım ürünlerini günlük rutinlerinin bir parçası haline getiriyorlar.

 

Kişisel bakım ürünleri markaları, müşterilerinin ağırlıklı olarak hangi ürünleri kullandığını saptayarak ürünlerini geliştirir. Genelde kadınların kişisel bakımlarına daha çok düşkün oldukları düşünülürse, markaların yaptığı araştırmalarda en çok satan 10 ürünün genelde kadınların satın aldığı ürünler olacağı düşünülür.

 

En çok satan 10 ürünün ne olduğunu duyunca şaşıracaksınız!

 

Erkeklerin kişisel bakımı es geçtiğini zannetsek de sonuçlar bizi şaşırtıyor. Cildini, banyoda saatler harcamadan sağlıklı ve temiz tutmak isteyen erkekler de kişisel bakım ürünleri kullanıyor. Sabah işe gitmeden ya da spordan sonra alınan acele duşların vazgeçilmez bir parçası olan 2’si 1 arada saç ve vücut şampuanları erkeklerin ilk tercihleri arasında. Gittikleri yerlerde dikkatleri üstlerine çekmek isteyen erkekler, kokularıyla iz bırakmayı severler. Hızlı yaşamaktan keyif alan erkekler limon bazlı kokuları tercih ederken uzun saatler boyunca çalışan erkekler, ofiste ruhlarını canlandırmak için odunsu kokuları tercih ediyorlar.

Peki ya kadınlar en çok satan 10 ürün listesinin neresinde?

 

Kadınlar, Avon’un en çok satan 10 ürün listesinde, günlük hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olan iki makyaj malzemesiyle yerlerini alıyor. Kadınların tercih ettiği en çok satan 10 üründen ikisi göz makyajının olmazsa olmazlarından Super Shock Mascara ve Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi. Ayrıca tüm ailenin kullanabileceği Avon Care Rich Moisture Yüz, El ve Vücut Losyonu ve Bubble Bath Beyaz Zambak Kokulu Banyo Köpüğü de en çok satan 10 ürün listesinde. İşte Avon’un en çok satan 10 ürünü böyle. Peki bunlardan hangisini siz de kullanıyorsunuz?

Yorum yazabilmek için giriş yapmış olmalısınız.